Darnaut Hugo (1851 - 1937)
Pole za oborou, signováno vlevo dole H. Darnaut, olej/plátno fixované na kartonu, 28 x 42 cm, lehce poškozený (Šm)
Děkujeme Mag. Heinzi Neumannovi za odbornou pomoc při katalogizaci tohoto díla
28.11.2015 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Darnaut Hugo (1851 - 1937)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |